Levné notebooky a počítače

Navigace: LEVNE-NOTEBOOKY-A-POCITACE >

Razer Ornata V3 X klávesnice

Značka: Razer

Kategorie: DOPLŇKY | Herní zóna | Herní klávesnice

Popis:

Razer Ornata V3 X klávesnice

Seznamte se s Razer Ornata V3 X – nízkoprofilovou ergonomickou herní klávesnicí s Razer Chroma RGB. Díky novému ultratenkému provedení, odolnějším krytům kláves a Razer Chroma RGB je dokonalým úvodem k vaší neférové ??výhodě ve hře.

  • Klávesnice plné velikosti
  • Nízkoprofilové klávesy
  • Membránový spínač Razer
  • Osvětlení Razer Chroma RGB
  • Plně programovatelné klávesy se záznamem maker za chodu

Ergonomický herní zážitek

Tato nízkoprofilová ergonomická herní klávesnice vám díky tenkým klávesám a kratším spínačům poskytne přirozenou polohu pro vaše ruce, která vám umožní hrát dlouhé hodiny s minimální námahou.

Dokonalé provedení

Kryty kláves jsou odolnější než u běžných klávesnic, UV povlak zajišťuje legendy stále dobře viditelné - bez blednutí, odolné častému používání. Razer Ornata V3 X je perfektní pro ty, kteří preferují tišší a pohodlnější zážitek při hraní nebo psaní. Membránové spínače poskytují měkké a tlumené úhozy.

Pohodlí a styl

Klávesnice je opatřena měkkou opěrkou zápěstí navrženou tak, aby vám poskytla dostatečné pohodlí a podporu pro vaše zápěstí, což vám zpříjemní dlouhé používání vaší oblíbené klávesnice. Díky 16,8 milionům barev a sadě RGB efektů si můžete přizpůsobit klávesnici a získat přístup k dynamickým světelným efektům pro stovky her integrovaných do Razer Chroma. Hrajte pohodlně a zároveň stylově.

Klíčové vlastnosti

Herní klávesnice odolná proti polití. Tiché membránové spínače. Kompatibilní Razer Synapse. Plně programovatelné klávesy, záznam maker za chodu. 6-key rollover. Herní režim. Opletený kabel. 1000 Hz Ultrapolling. Nízkoprofilové klávesy. RGB podsvícení, Razer Chroma RGB, 16,8 milionů barev, sada efektů.


Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Cena:
1545.00 Kč s DPH
Spátky

f share


...

Reklama:

DIVERT - House & Techno Selection by ThomasDeXter
DIVERT - House &Techno Selection by ThomasDeXter